loading

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. search for will uncover many web sites still.

Gallery

Contact Info

O nas
Nowoczesna kostka brukowa

PEBIA to renomowana marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości kostki dekoracyjnej, kostki przemysłowej oraz prefabrykatów betonowych.

Nasza nowoczesna fabryka w świętokrzyskim Wymysłowie, położona w gminie Opatów, w pobliżu działającej od kilkudziesięciu lat kopalni wapienia dewońskiego to serce naszej marki. Sama kopalnia należy do Grupy PBI, której częścią jest PBI Beton, właściciel marki PEBIA.

Należymy do liderów branży, łączymy funkcjonalność, nowoczesne wzornictwo z doskonałością techniczną.

Co nas wyróżnia?
Dlaczego nam zaufać?

Profesjonalny zakład produkcyjny, wspierany przez sumienność oraz doświadczenie, stanowi podstawę naszej wydajności. Zaawansowana automatyzacja procesów oraz ciągły monitoring jakości gwarantują niezmiennie wysoki standard produktów. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę, począwszy od produkcji, a skończywszy na dostawie, co pozwala nam na pełną kontrolę nad naszymi wyrobami.

Oferta dopasowana do Ciebie
Bogaty asortyment

Nasza szeroka oferta daje klientom swobodę wyboru kształtu, koloru oraz wzoru kostki zgodnie z ich preferencjami. Działając w ramach holdingu, zapewniamy kompleksową obsługę, obejmującą wszystko od produkcji po transport kostki brukowej. Nasza pełna odpowiedzialność za proces produkcji i dostawy potwierdza nasze zaangażowanie w jakość i zadowolenie klienta.

Dodatkowe usługi
Usługa projektowa

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę projektową marki PEBIA. To dodatkowe wsparcie dla naszych klientów. W jej zakresie mieści się możliwość indywidualnego planu zagospodarowania przestrzeni. Służymy pomocą w doborze materiałów i wykonaniu aranżacji. Projekt, który dla Państwa wykonamy ułatwi pracę wykonawcy. Oferujemy cztery pakiety projektowe odpowiadające potrzebom Inwestora.

our skill
Nasze linie produktów

PEBIA posiada dwie główne linie produktów gwarantujące wysoką jakość wykonania oraz wysokie walory estetyczne.

Decorativo

Kolekcja ta nie tylko zapewnia doskonałą jakość, ale również skupia się na estetycznym wyglądzie materiałów. Oferujemy betonowe elementy w różnorodnych kolorach i wzorach, umożliwiając klientom dostosowanie ich do różnych przestrzeni.

Industrial

Ta linia obejmuje klasyczne, wytrzymałe produkty, idealne głównie do inwestycji publicznych.

Dowiedz się więcej

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej pebia.pl po więcej informacji oraz inspiracji.

skontaktuj się z nami
Dane kontaktowe
Regionalny kierownik sprzedaży

Marcin Madej
małopolskie, część zachodnia województw mazowieckiego, świętokrzyskiego oraz część zachodnio-południowa podkarpackiego
tel.: +48 880 340 447
marcin.madej@pebia.pl

Kierownik ds. projektowych

Kamila Majewska
małopolskie, część zachodnia województw mazowieckiego, świętokrzyskiego oraz część zachodnio-południowa podkarpackiego
tel.: +48 539 670 144
kamila.majewska@pebia.pl