loading

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. search for will uncover many web sites still.

Gallery

Contact Info

Kostki i płyty brukowe

Szlachetne płyty i kostki brukowe doskonale sprawdzają się w aranżacji ścieżek ogrodowych, przydomowych podjazdów czy traktów spacerowych. Ich wspólnym mianownikiem jest wyjątkowe wzornictwo inspirowane wyglądem naturalnych kamieni oraz szczególna odporność na uszkodzenia i zabrudzenia, którą zapewnia stosowany w trakcie procesu produkcji system ochrony powierzchni. Wielość form i faktur pozwala idealnie dopasować ich wygląd do aranżacji otoczenia.

Czemu kostka betonowa zawdzięcza swoją popularność? Przede wszystkim swojej wytrzymałości i długowieczności. Nie bez znaczenia jest również to, jak łatwo konstruować z niej dowolne nawierzchnie.

Kostki brukowe, dostępne w asortymencie Bruk-Bet, posiadają właściwości mrozoodporne, a ich powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości dzięki zastosowaniu ochrony Lamino.

Kostka brukowa może być dekoracyjna, klasyczna, w stylu starobruków czy antycznym, układana rzędowo lub modułowo. Do wyboru mamy z jednej strony tradycyjną kostkę brukową, a z drugiej – płyty wielkoformatowe, które cieszą się współcześnie rosnącą popularnością. Płyta brukowa doskonale pasuje do nowoczesnych projektów, stawiających na minimalizm i eksponowanie przestrzeni. Ciekawym pomysłem może okazać się wybór różnych kostek brukowych, z których powstaną oryginalne aranżacje nawierzchni wokół Twojego domu.