loading

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. search for will uncover many web sites still.

Gallery

Contact Info

Ogrodzenia

Ogrodzenie nie tylko chroni dom i posesję, ale stanowi także element dekoracyjny, wpływający na estetykę otoczenia. Ogrodzenie powinno pasować do bryły budynku, rodzaju elewacji, charakteru ogrodu (np. rodzaju nawierzchni) oraz otoczenia. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się ogrodzenia z bloczków betonowych. Do ich budowy warto użyć pustaków ogrodzeniowych.

Jednym z materiałów, które są chętnie wykorzystywane przy budowie nowoczesnych ogrodzeń, jest pustak ogrodzeniowy zwany także łupanym (nazwa ta pochodzi od technologii produkcji). Wynika to z zalet, jakie ma tego typu rozwiązanie. Betonowe ogrodzenia z takich pustaków to trwałość i wysoka jakość płotu. Pustak łupany jest odporny na niekorzystne czynniki atmosferyczne i na mróz. Produkowany jest z mocnego kruszywa, dlatego nie ulega łatwo uszkodzeniom mechanicznym i pęknięciom. Tego rodzaju pustak nie waży zbyt wiele, a to przekłada się na zmniejszenie całkowitego ciężaru ogrodzenia. To jednak nie wszystko. Mały ciężar takiego materiału sprawia, że ogrodzenie betonowe buduje się łatwiej i szybciej.

Pustaki łupane są niezwykle estetyczne i uniwersalne – ogrodzenie z takiego materiału ozdobi każdy dom, bez względu na jego styl architektoniczny. Bloczki betonowe umożliwiają dużą swobodę aranżacyjną, a do tego przypominają naturalny kamień. Do wyboru jest szeroka paleta kolorystyczna takiego materiału oraz zróżnicowana faktura. 

Do nowoczesnej aranżacji otoczenia nadają się ogrodzenia w regularnym kształcie, których struktura jest drobnoziarnista, niemal gładka. W ofercie Bruk-Bet znajdziesz szeroką gamę pustaków ogrodzeniowych o zróżnicowanej fakturze i kolorystyce.

Wraz ze słupkami, murkami i daszkami pustaki to nowoczesne i trwałe systemy ogrodzeniowe, które nadają się nie tylko do ogrodzenia domów, ale także ogrodów i działek.